25 LAT DOŚWIADCZENIA
PONAD 500 OBIEKTÓW

Strona główna  ›  Oferta  ›  Ślusarka aluminiowa  ›  Projektowanie i doradztwo

Projektowanie i doradztwo

Wykorzystujemy najlepsze technologie, praktyczną wiedzę na temat norm i przepisów, pracujemy na coraz nowocześniejszych urządzeniach. Dzięki własnej produkcji, możemy w pełni dostosować się do potrzeb naszych klientów, poprzez kontrole jakości wyrobów, terminów realizacji oraz cen produktów.

 

Nieustannie pogłębiając wiedzę i doświadczenie przy produkcji profili aluminiowych, możemy obiektywnie doradzić klientowi. Dysponujemy własnym biurem konstrukcyjno-projektowym, co pozwala na sprostanie najtrudniejszym wyzwaniom technicznym oraz dostosowanie do potrzeb klienta.

 

Doradztwo, planowanie i wykonawstwo, od projektu do samego montażu, skoncentrowane są w jednym, zgranym zespole. Zastosowanie nowoczesnych maszyn, optymalizacja zużycia materiału, mają zagwarantować naszym klientom optymalny przebieg produkcji i krótkie terminy realizacji.

 

Aby osiągnąć - i co najważniejsze utrzymać - sukces, staramy się aby stałymi atrybutami naszej pracy były bezpieczeństwo i jakość produktu. To dzięki tym wartościom okazujemy szacunek naszemu klientowi i wykonywanej dla niego pracy.

 

ZAPYTAJ - DORADZIMY

Zadzwoń: +48 62 732 20 00

Napisz: inwest@trasko.pl

© 2016  |  TRASKO-INWEST sp. z o.o.
Projekt i realizacja KAMPEKI
plenderu