30 lat doświadczenia
Ponad 1000 obiektów

Projektowanie i doradztwo

Wykorzystujemy najlepsze technologie, praktyczną wiedzę na temat norm i przepisów, pracujemy na coraz nowocześniejszych urządzeniach. Dzięki własnej produkcji, możemy w pełni dostosować się do potrzeb naszych klientów, poprzez kontrole jakości wyrobów, terminów realizacji oraz cen produktów.

 

Nieustannie pogłębiając wiedzę i doświadczenie przy produkcji profili aluminiowych, możemy obiektywnie doradzić klientowi. Dysponujemy własnym biurem konstrukcyjno-projektowym, co pozwala na sprostanie najtrudniejszym wyzwaniom technicznym oraz dostosowanie do potrzeb klienta.

 

Doradztwo, planowanie i wykonawstwo, od projektu do samego montażu, skoncentrowane są w jednym, zgranym zespole. Zastosowanie nowoczesnych maszyn, optymalizacja zużycia materiału, mają zagwarantować naszym klientom optymalny przebieg produkcji i krótkie terminy realizacji.

 

Aby osiągnąć - i co najważniejsze utrzymać - sukces, staramy się aby stałymi atrybutami naszej pracy były bezpieczeństwo i jakość produktu. To dzięki tym wartościom okazujemy szacunek naszemu klientowi i wykonywanej dla niego pracy.

ZAPYTAJ - DORADZIMY

Zadzwoń: +48 62 732 20 00

Napisz: invest@trasko.pl

© 2024  |  TRASKO INVEST sp. z o.o.
Projekt i realizacja MYKK
plende