25 lat doświadczenia
Ponad 500 obiektów

Strona główna  ›  O firmie  ›  O nas

O nas

Jesteśmy firmą budowlaną działającą na rynku od 1999 roku. Jako generalny wykonawca świadczymy usługi na rynku polskim, a także poza granicami kraju. Naszą specjalnością są hale stalowe, a także inne obiekty w sektorze budownictwa ogólnego i przemysłowego. Z sukcesem realizujemy wszystkie etapy inwestycji budowlanych, rozpoczynając od koncepcji, projektu budowlanego oraz wykonawczego, przez fazę realizacji, aż do oddania gotowego obiektu „pod klucz". Przejmujemy na siebie rolę generalnego wykonawcy, a wraz z nią ryzyko związane z realizacją inwestycji, pozwalając Państwu skupić się na prowadzeniu własnej działalności. 

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie wyrażane przez naszych kontrahentów powołaliśmy w Trasko specjalny wydział, który oferuje szeroki usługi w zakresie ślusarki aluminiowej.

Zaufali nam m.in. tacy klienci, jak: Auchan, Kronospan Grupa Polska, Classen, Międzynarodowe Targi Poznańskie i wielu innych - kliknij aby sprawdzić.

Nasi klienci oczekują od nas profesjonalizmu. Od lat konsekwentnie budujemy zespół fachowców. Specjalistyczne kompetencje generalnego wykonawcy łączymy z bogatym doświadczeniem. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane hale stalowe, a także inne projekty.

Zdobyte doświadczenie oraz stabilna kondycja ekonomiczna firmy wzmacnia naszą wiarygodność i pozwala nam oferować najwyższy poziom usług oraz konkurować z innymi czołowymi firmami z branży budowlanej.

Nasze wysokie kwalifikacje potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia - kliknij aby sprawdzić.

 

Fundamentalnym celem naszej Spółki jest zadowolenie Klienta poprzez kompleksowość usług budowlanych zdeterminowanych takimi wartościami, jak terminowość, jakość wykonania oraz otwartość na nowe technologie.

ZAPYTAJ - DORADZIMY

Zadzwoń: +48 62 732 20 00

Napisz: invest@trasko.pl

© 2023  |  TRASKO INVEST sp. z o.o.
Projekt i realizacja MYKK
plende