30 lat doświadczenia
Ponad 1000 obiektów

Aktualności

22 kwietnia 2024

Dzień Ziemi w Trasko Invest

W działaniach Trasko Invest troska o naszą planetę nie jest jedynie tematem do rozmów, lecz praktyką wcieloną w życie. Dlatego też, w Dniu Ziemi, postanowiliśmy wzmocnić nasze zaangażowanie poprzez konkretną akcję - zasadzenie drzew na terenie naszej siedziby.
26 marca 2024

Wmurowanie kamienia węgielnego na obiekcie Scania

Mieliśmy niezwykłą przyjemność być częścią wydarzenia – wmurowania kamienia węgielnego na budowie nowego serwisu pojazdów ciężarowych Scania w Słubicach! 

08 marca 2024

Dzień Kobiet - Historie, które inspirują!

Dziś chcemy świętować siłę i determinację wszystkich kobiet, które codziennie przynoszą pozytywną zmianę do naszego świata. Szczególnie chcemy zwrócić uwagę na nasze niesamowite kobiety w Trasko Invest - Wasza praca i zaangażowanie są nieocenione.

06 lutego 2024

Symboliczne wbicie szpadla - Pułaskiego 19!

W Poznaniu miało miejsce znaczące wydarzenie, które stanowi symboliczny początek budowy prestiżowego apartamentowca Pułaskiego 19. W ceremonii uczestniczyli Inwestorzy: DUDA Development i Grupa Verbicom, CDF Architekci, przedstawiciel miasta, dziennikarze oraz zarząd firmy Trasko Invest.

23 grudnia 2023

Świąteczne Życzenia

W tej wyjątkowej chwili, gdy Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, składamy Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech te Święta będą dla Was czasem pełnym radości, spokoju i wzajemnej bliskości z najbliższymi.

 

22 grudnia 2023

Choinka na placu budowy!

Świąteczne przygotowania ogarnęły jeden z naszych placów budowy! Nasz zespół chcąc nadać choince unikalny charakter, wykorzystał akcesoria i narzędzia budowlane jako ozdoby świąteczne, a podnośnik wzniósł naszą choinkę na sam dach obiektu

09 listopada 2023

Rozbudowa zakładu produkcyjnego dla Eko-Okna S.A.

Dla największego producenta okien w Polsce, Eko-Okna S.A., rozbudowaliśmy zakład produkcyjny w Kornicach. Efektem naszej pracy jest Magazyn Wysokiego Składowania o kubaturze sięgającej 120 000 m3
03 listopada 2023

Postęp prac budowy centrum dystrybucyjnego w Wąbrzeźnie

Nasz projekt budowy centrum dystrybucyjne w Wąbrzeźnie nabiera tempa! 
Jako generalny wykonawca dla inwestora REFLEX Polska budujemy centrum dystrybucyjne o powierzchni niemal 20 000 m2
27 października 2023

Rozpoczynamy budowę magazynu wysokiego składowania!

Cieszymy się ogromnie z możliwości ogłoszenia naszej najnowszej współpracy z renomowaną marką Twinings - wiodącym producentem herbaty! Jako generalny wykonawca, rozpoczęliśmy rozbudowę istniejącego zakładu produkcyjnego o magazyn wysokiego składowania.

25 września 2023

25 Września - Dzień Budowlańca!

Z okazji Dnia Budowlańca dziękujemy wszystkim naszym budowlańcom za ciężką pracę i poświęcenie, które wkładacie w każdy projekt. Wasza determinacja i profesjonalizm są nieocenione. Życzymy Wam dużo sukcesów i bezpiecznych dni na budowie!

Wyświetlono pozycje od 1 do 10 z 40

ZAPYTAJ - DORADZIMY

Zadzwoń: +48 62 732 20 00

Napisz: invest@trasko.pl

© 2024  |  TRASKO INVEST sp. z o.o.
Projekt i realizacja MYKK
plende