30 lat doświadczenia
Ponad 1000 obiektów

Nagrody i wyróżnienia

Otrzymaliśmy zaszczytne wyróżnienie w rankingu ""Diamenty Miesięcznika Forbes"  2024 przyznawanym przez renomowany magazyn biznesowy. To prestiżowe wyróżnienie honoruje firmy, które osiągnęły wybitne sukcesy w swojej branży i wyróżniają się innowacyjnością oraz skutecznością w budowaniu marki i rozwoju biznesu.

Miło nam poinformować, że znaleźliśmy się w gronie laureatów prestiżowego rankingu "Diamenty Miesięcznika Forbes" 2023.

To coroczny tytuł dla firm, które najskuteczniej zwiększyły swoją wartość w ciągu ostatnich 3 lat. Aby zyskać prestiżowe wyróżnienie i znaleźć się w rankingu laureatów sporządzanej raz do roku listy Diamenty Miesięcznika Forbes, należy dowieść swojej skuteczności w budowaniu silnej marki i zwiększaniu wartości biznesu.

Godło jest potwierdzeniem spełniania najwyższych standardów na rynku oraz docenieniem dotychczasowej działalności. Potencjał możliwości firmy, bogata oferta usług, fachowość,solidność i terminowość, wysoce wykwalifikowana kadra,

a także odpowiednie zarządzanie - znacząco przyczyniły się do tego sukcesu.

Trasko Invest nagrodzone certfikatem "Orzeł Jakości 2021"

Certyfikat potwierdza spełnianie najwyższych standardów jakości.

 

Decyzją Rady Programowej i Organizatorów Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodości "Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki" otrzymaliśmy nagrodę Diament Polskiego Budownictwa 2021.

 

Z największą przyjemnością informujemy, że znaleźliśmy się w grupie Solidnych Firm, które otrzymały prawo do posługiwania się Elektronicznym Certyfikatem Solidna Firma 2021

 

Link do Solidna Firma

 

HIT 2021

Trasko Invest nagrodzone Tytanowym Hitem 2021 za najwyższą jakość usług budowlanych na budowie MATOPAD w Toruniu.

Obiekt ten to specjalistyczny szpital wybudowany dla TZMO Toruń.

Otrzymaliśmy także HIT GRAND PRIX 2021 w kategorii "Handel i Usługi".

Firma Budowlana Roku 2021

Trasko Invest nagrodzone certfikatem "Firma Budowlana Roku 2021"

Certyfikat potwierdza spełnianie najwyższych standardów na rynku.
Firma cieszy się uznaniem wśród klientów, ekspertów branżowych oraz partnerów biznesowych.
Jest wzorem uczciwej i rzetelnej przedsiębiorczości oraz odpowiedniego zarządzania.

 

 

ORŁY WPROST 2018

Nasza firma otrzymała nagrodę ORŁY WPROST.
Orły Wprost to nagrody dla firm, samorządów, wybitnych osobowości regionu oraz projektów transgranicznych i ponadnarodowych. To nagroda dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Którzy na co dzień dbają o Rzeczpospolitą nie tylko w wielkich dziełach i czynach, ale w drobnych z pozoru decyzjach i działaniach, które w codziennych zmaganiach tworzą kształt dzisiejszej Polski.

Irydowy HIT 2017

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.

http://www.konkurs-hit.pl/

DIAMENT POLSKIEJ GOSPODARKI 2017 oraz REKOMENDOWANA MARKA POLSKIEJ GOSPODARKI 2017 

Nasza firma uzyskała tytuł DIAMENT POLSKIEJ GOSPODARKI 2017 oraz REKOMENDOWANA MARKA POLSKIEJ GOSPODARKI 2017 w ramach ogólnopolskiego programu umacniania wiarygodności "SYLWETKI I MARKI POLSKIEJ GOSPODARKI".

Budowlana Firma Roku 2017

Nasza firma jest laureatem godła Budowlana Firma Roku 2016 przyznanego przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Certyfikat UCZCIWY PRACODAWCA.

Nasza firma otrzymała CERTYFIKAT UCZCIWY PRACODAWCA przyznany przez Stowarzyszenie Stop Nieuczciwym Pracodawcom.

Certyfikat jest przyznawany wyłącznie sprawdzonym pracodawcom, którzy stosują dobre praktyki w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy i etycznego podstępowania wobec pracowników.

Pracodawca nagrodzony certyfikatem uczciwości zobowiązuje się do przestrzegania zasad fair play w relacjach ze swoimi podwładnymi.

Nagroda specjalna jubileuszowa 10-lecia - Platynowy Orzeł Polskiego Budownictwa 2017.

Nasza firma otrzymała  specjalną jubileuszową nagrodę 10-lecia - Platynowy Orzeł Polskiego Budownictwa 2017 w konkursie Orły Polskiego Budownictwa.

Certyfikat Wiarygodności 2017

Nasza firma otrzymała  Certyfikat Wiarygodności uzyskując wartość  Indeksu Zdolności Płatniczej 188, co oznacza znakomitą zdolność płatniczą. Analizę przeprowadzono na dzień 10 luty 2017r..

Tytuł Platynowy Hit 2016

Nasza firma otrzymała TYTUŁ PLATYNOWY HIT 2016 za wysoką jakość usług budowlanych na przykładzie obiektów kompleksu salonów samochodowych eksluzywnych marek: BMW, Jaguar, Land Rover, Polaris w Długołęce dla TEAM Pasierbski. Wpis do rejestru laureatów pod numerem 01/PH/Wlkp.Lub.//2016.

Polish Exclusive roku 2016

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyznało naszej firmie certyfikat Polish Exclusive roku 2016.

Numer licencji PSZ241014105/30122016.

Certyfikat Firma Godna Zaufania 2017 GOLD

Nasza firma otrzymała certyfikat Firma Godna Zaufania 2017 za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów.

Certyfikat Wiarygodności 2016

Nasza firma otrzymała  Certyfikat Wiarygodności uzyskując wartość  Indeksu Zdolności Płatniczej 188, co oznacza znakomitą zdolność płatniczą. Analizę przeprowadzono na dzień 7 grudnia 2016r..

Certyfikat CIRF EFFP 2017

Nasza firma otrzymała certyfikat EFFP (Euro Firma Fair Play) w ramach programu CIRF, spełniając wszelkie kryteria wymagane regulaminem, gdzie wykazała się polityką biznesową ukierunkowaną na strategię wzrostu Unii Europejskiej, określoną  w programie "EUROPA 2020" oraz legitymuje się wysokim zaufaniem kontrahentów i klientów.

Wynik kontroli produktów finalnych oraz jakości świadczonych usług za rok 2016 wynosi powyżej 91% na podstawie oceny zadowolenia klientów oraz firm współpracujących.

Budowlana Firma Roku 2016

Nasza firma jest laureatem godła Budowlana Firma Roku 2016 przyznanego przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Diament Polskiej Jakości w Budownictwie 2016

Nasza firma uzyskała tytuł "Diament Polskiej Jakości w Budownictwie 2016" wraz ze statuteką Programu podczas Wielkiej Gali "Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki 2016".

Lider Wzrostu 2016

Nasza firma otrzymła tytuł LIDERA WZROSTU 2016 przyznany przez Redakcję Trendy w ogólnopolskim badaniu "Liderzy Wzrostu" dla najbardziej rozwojowych przedsiębiorstw w Polsce.

Certyfikat Uczciwego Przedsiębiorcy 2016

Nasza firma pozytywnie przeszła weryfikację systemu i jest upoważniona do posługiwania się Statusem Uczciwego Przedsiębiorcy.

Aktualność i autentyczność Certyfikatu można sprawdzić pod adresem www:
http://uczciwyprzedsiebiorca.pl/wizytowka,677243.html

Certyfikat Firma Godna Zaufania 2016

Nasza firma otrzymała certyfikat Firma Godna Zaufania 2016 za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za rok 2015

Nasza firma otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadawany za najwyższą ocenę stabliności firmy za rok 2015 wg. Bisnode Polska Sp. z  o.o.

 

Rzetelna Firma

Nasza firma spełnia warunki programu Rzetelna Firma, w którym uczestniczymy nieprzerwanie od 2012 roku.

 

Zobacz certyfikat

Polish Exclusive roku 2015

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyznało naszej firmie certyfikat Polish Exclusive roku 2015.

Jakość Roku 2015

Nasza firma otrzymała godło "Jakość Roku 2015" za: generalne wykonawstwo inwestycji w kategorii: Usługa oraz dodatkowo otrzymaliśmy wyróżnienie "Jakość Roku Diament".

Tytuł Złoty Hit 2015

Nasza firma otrzymała TYTUŁ ZŁOTY HIT 2015 za wysoką jakość usług budowlanych na przykładzie obiektów: Wytwórni Pasz GOLPASZ w Polkowicach oraz Zakładu Produkcyjnego Wyrobów Medycznych TORF Corporation we Wrocławiu.

Wykonawca Najpiękniejszej Fabryki 25-lecia

Nasza firma otrzymała nagrodę Wykonawcy Najpiękniejszej Fabryki 25-lecia za stworzenie fabryki POLAK MEBLE w Kępnie.. Misją Konkursu Najpiękniejsza Fabryka jest promowanie i wspieranie rozwoju nowoczesnego przemysłu w Polsce. Organizatorem konkursu  jest Instytut Nowoczesnego Biznesu. Wyróżnienia są dla firm, właścicieli fabryki oraz projektantów i wykonawców budynków.

Znak Jakości Przedsiębiorców Wiktoria 2015

Nasza firma otrzymała Znak Jakości Przedsiębiorców Wiktoria 2015 w sektorze Budownictwo, Usługi Developerskie i Zarządzanie Nieruchomościami przyznany przez Warszawska Izbę Przedsiębiorców.

Budowlana Firma Roku 2015

Nasza firma jest laureatem godła Budowlana Firma Roku 2015 przyznanego przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Certyfikat Firma Godna Zaufania 2015

Nasza firma otrzymała certyfikat Firma Godna Zaufania 2015 za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów.

Lider Polskiego Budownictwa 2015

Nasza firma otrzymała nagrodę specjalną w plebiscycie "Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki" przyznaną decyzją Rady Programowej Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki w ramach projektu Lider Polskiej Gospodarki 2015.

ZAPYTAJ - DORADZIMY

Zadzwoń: +48 62 732 20 00

Napisz: invest@trasko.pl

© 2024  |  TRASKO INVEST sp. z o.o.
Projekt i realizacja MYKK
plende