30 lat doświadczenia
Ponad 1000 obiektów

Informacje ogólne

Niniejszym, mając na uwadze art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Rozporządzenie/ RODO), „Trasko Invest sp. z o.o." („Trasko Invest”) z siedzibą przy al. Wolności 13, 63-500 w Ostrzeszowie, informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez „Trasko Invest” w celu: odpowiedzi na zadane pytanie dotyczące (a) Faktur i płatności; (b) Informacji dla mediów, (c) Oferty; (d) Pracy; (e) Reklamy i promocji; (f) Relacji inwestorskich; (g) Staży i praktyk; (h) innego zakresu określonego w treści zapytania – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Informacje odnośnie danych kontaktowych Administratora Bezpieczeństwa Informacji/ Inspektora Ochrony Danych w „Trasko Invest sp. z o.o." z siedzibą al. Wolności 13, 63-500 w Ostrzeszowie, Polska znajdzie Pani/Pan na stronie Wnioski -dane osobowe

Przetwarzanie Pana/ Pani danych osobowych odbywać się będzie na podstawie zgody, (art. 6 ust 1 pkt a Rozporządzenia).

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania zgody na przetwarzanie.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza obowiązujące przepisy ochrony danych osobowych.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem uzyskania odpowiedzi na zadane pytanie.

Informacje na temat trybu zgłaszania wszelkich wniosków, zapytań i zgłoszeń dt. danych osobowych
w „Trasko Invest sp. z o.o." można uzyskać poprzez indywidualne zapytanie do Inspektora Danych Osobowych pod adresem
e -mail: dane.osobowe@trasko.pl

Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.

ZAPYTAJ - DORADZIMY

Zadzwoń: +48 62 732 20 00

Napisz: invest@trasko.pl

© 2024  |  TRASKO INVEST sp. z o.o.
Projekt i realizacja MYKK
plende