25 LAT DOŚWIADCZENIA
PONAD 500 OBIEKTÓW

Strona główna  ›  Oferta  ›  Generalne wykonawstwo  ›  Finansowanie

Finansowanie

Jednym z kluczowych zagadnień procesu inwestycyjnego jest sposób finansowania inwestycji. Prawidłowa ocena nakładów inwestycyjnych, kosztów eksploatacji obiektu oraz przychodów z tytułu prowadzonej działalności pozwala zminimalizować ryzyko porażki planowanego przedsięwzięcia. Wypełniając rolę generalnego wykonawcy możemy wspomóc Państwa w ocenie stopnia ryzyka inwestycji i zaproponować rozwiązanie uwzględniające potrzeby wynikające ze specyfiki prowadzonej działalności. 

 

Jedną z podstawowych korzyści dla inwestora jest fakt, że nie angażuje on swojego kapitału w trakcie realizacji inwestycji. Trasko-Inwest;przejmuje na siebie ciężar finansowania inwestycji i oferuje użytkowanie obiektu na zasadach dzierżawy lub leasingu. Proponowane stawki eksploatacyjne są dopasowane do Państwa możliwości finansowych wynikających z osiąganych przychodów. Płacąc ratę leasingową mogą Państwo nabyć obiekt na własność w długoletniej umowie leasingowej.

 

Generalny wykonawca Trasko-Inwest przejmuje na siebie ryzyko związane z realizacją inwestycji, pozwalając Państwu skupić się na prowadzeniu działalności, w której się specjalizujecie.

 

ZAPYTAJ - DORADZIMY

Zadzwoń: +48 62 732 20 00

Napisz: inwest@trasko.pl

© 2016  |  TRASKO-INWEST sp. z o.o.
Projekt i realizacja KAMPEKI
plenderu