25 LAT DOŚWIADCZENIA
PONAD 500 OBIEKTÓW

Strona główna  ›  O firmie  ›  Aktualności  ›  Chcemy się podzielić radosną nowiną o zwycięstwie !!!

Chcemy się podzielić radosną nowiną o zwycięstwie !!!
22 Sierpień 2017

Od 21 do 23 lipca 2017 roku nad jeziorem Selachi (Republika Białorusi, Brzeski rejon) miał miejsce miejski zlot turystyczny w programie miejskiej całorocznej spartakiady "Zdrowie-2017", w której aktywny udział wżęły drużyny z firm i instytucji miasta Brześć takich jak ООО "Санта Ритейл", ОАО "Строительный Трест №8", КПУП "Брестводоканал", РУП "Белтелеком", РУП "Белпочта" и др. Biernym nie została również firma Trasko-Inwest Sp. z o.o. (Republika Polska).

Program konkurencji był bardzo bogaty. Przeprowadzona następujące indywidualne i drużynowe konkurencje: "Techniki turystyki pieszej", "Techniki turystyki rowerowej" , "Techniki turystyki wodnej" Конкурсная программа включала в себя конкурс узлов, конкурс походного блюда, конкурс "Туристическая песня", "Туристские навыки и быт".

W program wchodziły jeszcze: Konkurs węzłów, Konkurs turystycznego dania, Konkurs pieśni turystycznej, Turystyczne nawyki i organizacja obozu.

Przedstawiciele naszej drużyny w Białorusi dobrze poradzili sobie z wszystkimi zadaniami i zajęli pierwsze miejsce wśród firm zatrudniających do 1000 osób. Pragniemy zaznaczyć że udział drużyny Trasko-Inwest Sp. z o.o. w podobnych zawodach stało się już tradycją. Nie pierwszy raz nasza firma uczestniczyła i wygrywała w konkursach zlotów turystycznych organizowanych w rejonie brzeskim, Republiki Białorusi.

W ten sposób, można być pewnym, że drużyna Trasko-Inwest Sp. z o.o. ma nie tylko wysoki profesjonalizm i duże doświadczenie pracy na rynku budowlanym ale także posiada dobre fizyczne przygotowanie, jest zgrana i zorientowana na sukces.

ZAPYTAJ - DORADZIMY

Zadzwoń: +48 62 732 20 00

Napisz: inwest@trasko.pl

© 2016  |  TRASKO-INWEST sp. z o.o.
Projekt i realizacja KAMPEKI
plenderu